O nás

Působíme na trhu v České republice již od roku 1994. Jsme rodinnou firmou. Klademe důraz na dodržení termínů i výše stanoveného rozpočtu.

Zaměřujeme se 4 základní oblasti, přičemž u mnoha projektů se všechny prolínají.

Navrhujeme a realizujeme interiéry, zpracujeme dispoziční řešení, navrhneme vzhled interiéru a použité materiály a barvy v souladu s přáním klienta. Pro bližší představu zpracujeme 3D vizualizace.

Řídíme a koordinujeme stavby, zajistíme technický dozor investora. Odborně posoudíme projekty staveb, navrhneme možné řešení, ale i upozorníme na úskalí či technická omezení staveb. Zpracujeme výběrové řízení na zhotovitele včetně odborného posouzení nabídek z hlediska technického, cenového, organizačního a smluvního zajištění.

V případě zájmu zpracujeme marketingovou strategii a následně zrealizujeme celou propagaci vašeho projektu.

Historie firmy

Firma AFINO s.r.o. byla založena již 3. 10. 2001, a navázala tak na původní činnost fyzické osoby Ing. Jiří Filípek – FILING, která vznikla 1.4.1994 a od 1.1.1995 zajištovala shodnou činnost v rámci stavebnictví jako současná AFINO s.r.o.

V roce 2018 rozšířila společnost své služby o návrhy a vizualizace interiérů v 3D a současně také o marketingovou činnost soustředící se primárně na společnosti působící ve stavebnictví.

Potěší nás, pokud se na nás obrátíte s vaším projektem.

Tým AFINO s.r.o.

Foto Jiří Filípek

Ing. Jiří Filípek

jednatel společnosti

Foto Michaela Kopecká

Ing. Michaela Kopecká

interiérová designérka